Zájmové útvary - informace pro rodiče

Milí rodiče,

byl Vám zaslán seznam zájmových útvarů, které jsou dětem nabídnuty ve školním roce 2022/2023 – 1. pololetí . Pokud budete mít o některý zájem, dejte vědět svému třídnímu učitele nejlépe na třídních schůzkách konaných ve čtvrtek 8.9. 2022. Zájmový útvar bude otevřen v případě, že se přihlásí aspoň 12 dětí. Začínáme od 1. října. Činnost vedeme přes Církevní školu, která je garantem. Úplata za zájmové útvary je letos minimální, pouze na provoz, u výtvarných, keramických činností je úplata vyšší na nákup materiálu. U externích složek je cena daná jejich organizací.

Zájmové útvary nejsou součástí školní družiny, probíhají v časech uvedených na přihlášce. Pokud Vaše dítě už nenavštěvuje v letošním školním roce školní družinu, zvažte, prosím, jak bude Vaše dítě do zájmových činností docházet - zda půjde přímo z oběda (u dřívějších časů) nebo půjde domů a na daný čas dojde. V případě, že je dítě nedružinové, nemůže se zdržovat v prostorách školy v době čekání na zájmovou aktivitu (nutno probrat s třídním učitelem nebo vedoucím daného útvaru).

Pestrou nabídkou se snažíme u našich školních dětí rozvíjet nadání.

Těšíme se na účast.

Název souboru Poslední změna Velikost souboru