Mařádkova

ZŠ Mařádkova, Opava

O škole

Kontakty

Seznam telefonních čísel

734 854 514 Mgr. Monika Kamradková - ředitelka školy
734 854 510 Mgr. Jakub Harazin - zástupce ř. Mař.
734 854 513 Školní družina - Mařádkova
734 854 515 Sekretariát školy
734 854 516 Sborovna - 1. stupeň Mařádkova 9
734 854 517 Sborovna - 2. stupeň Mařádkova 15
778 715 835 Mgr. Kateřina Polášková - škol. psycholog

Pedagogové

Jméno, příjmení Funkce Místo Emailová adresa
Mgr. Monika Kamradková ředitelka   monika.kamradkova@zsmaradkova.cz
Mgr. Jakub Harazin zást. ředitele Mař 15 jakub.harazin@zsmaradkova.cz
Mgr. Helena Czerniková učitel Mař 15 helena.czernikova@zsmaradkova.cz
Mgr. Petr Fiala učitel Mař 15 petr.fiala@zsmaradkova.cz
Bc. Markéta Ficková učitel / AP Mař 15 marketa.fickova@zsmaradkova.cz
Mgr. Šárka Grigarová učitel Mař 9 sarka.grigarova@zsmaradkova.cz
Mgr. Nikola Henčlová učitel Mař 15 nikola.henclova@zsmaradkova.cz
Mgr. Pavel Kleibl učitel Mař 15 pavel.kleibl@zsmaradkova.cz
Mgr. Markéta Kleinová učitel Mař 15 marketa.kleinova@zsmaradkova.cz
BcA. Andrea Klose učitel Mař 15 andrea.klose@zsmaradkova.cz
Mgr. Rostislav Kolich učitel Mař 9 rostislav.kolich@zsmaradkova.cz
Mgr. Petra Kremserová učitel Mař 9 petra.kremserova@zsmaradkova.cz
Mgr. Robert Lidmila učitel Mař 9 robert.lidmila@zsmaradkova.cz
Mgr. Silvie Lidmilová učitel Mař 15 silvie.lidmilova@zsmaradkova.cz
Mgr. Kateřina Matušková učitel Mař 9 katerina.matuskova@zsmaradkova.cz
Mgr. Tomáš Mrázek učitel Mař 9 tomas.mrazek@zsmaradkova.cz
Bc. Alena Mifková učitel / AP Mař 15 alena.mifkova@zsmaradkova.cz
MVDr. Veronika Nestrojová učitel Mař 15 veronika.nestrojova@zsmaradkova.cz
Mgr. Nikola Peršinová učitel Mař 9 nikola.persinova@zsmaradkova.cz
Mgr. Lucie Procházková učitel Mař 15 lucie.prochazkova@zsmaradkova.cz
Mgr. Jana Rucká učitel Mař 15 9 jana.rucka@zsmaradkova.cz
Mgr. Petra Růžičková učitel Mař 9 petra.ruzickova@zsmaradkova.cz
Mgr. Jaroslava Skalská učitel Mař 15 jaroslava.skalska@zsmaradkova.cz
Mgr. Jan Smija učitel Mař 15 jan.smija@zsmaradkova.cz
Mgr. Jana Škrobánková Plachká učitel Mař 15 jana.skrobankova@zsmaradkova.cz
Mgr. Sofie Schvarczová učitel Mař 15 sofie.polaskova@zsmaradkova.cz
Bc.&Bc. Barbora Vilčová učitel Mař 15 barbora.vilcova@zsmaradkova.cz

Asistenti a vychovatelé

Jméno, příjmení Funkce Místo Emailová adresa
Mgr. Pavla Benatzká asistent, SP Mař 15     pavla.benatzka@zsmaradkova.cz  
Mgr. Zuzana Fidrichová AP Mař 9     zuzana.fidrichova@zsmaradkova.cz  
Lenka Fruncková AP / vych. Mař 15/7     lenka.frunckova@zsmaradkova.cz  
Pavla Hřivnová AP / vych. Mař 15     pavla.hrivnova@zsmaradkova.cz  
Lucia Losertová AP Mař 9     lucia.losertova@zsmaradkova.cz  
Michaela Massek vedoucí vychovatelka Mař 15     michaela.massek@zsmaradkova.cz  
Dana Onderková AP / vych. Mař 9     dana.onderkova@zsmaradkova.cz  
Mgr. Kateřina Polášková  školní psycholog       katerina.polaskova@zsmaradkova.cz  
Ludmila Tesárková vychovatelka Mař 7     ludmila.tesarkova@zsmaradkova.cz  

Správní zaměstnanci

Jméno, příjmení Funkce Místo Emailová adresa
Petr Lazecký sekretariát Mař 15 sekretariat@zsmaradkova.cz  
Renáta Čonková úklid Mař 15    
Leona Giňová úklid hala    
Milena Kořistková úklid Mař 15    
Lubomír Kurečka školník Mař 15 lubos.kurecka@seznam.cz  
Bohumila Malá úklid, výdej Mař 9    
Leona Giňová úklid Mař 15    
Svatava Stehlíková úklid, výdej Mař 7    
Žaneta Weimannová úklid, výdej Mař 7,9    

Kalendář akcí

« červenec 2022 »
PO ÚT ST ČT SO NE
 010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Každé dítě může zažít úspěch

Fotogalerie