Spaní ve škole

„Čtenářské dílny“ a „Spaní ve škole pro děti”

KDY: Čtenářské dílny - čtvrtek 23.3. od 17.00 do 18.30hod.

Spaní ve škole - čtvrtek 23.3. od 18.30hod do pátku 24.3.

KDE: na budově nižšího stupně Mařádkova 9 + družiny, na budově Krnovská

CÍL AKCE: umožnit vám strávit příjemné odpoledne s vašimi dětmi ve školním prostředí

setkat se s ostatními rodiči, známými a s třídními učiteli vašich dětí

vyzkoušet si trénování čtenářských dovedností a strategií, které vedou k podpoře čtenářství u dětí při práci s uměleckým nebo odborným textem

„Čtenářské dílny“ proběhnou ve třídě s třídním učitelem. Jako doprovod jsou vítáni rodiče (nebo také babička, dědeček, teta, strejda, starší sourozenec...). Rozumíme i vašim časovým možnostem, a proto může dojít dítě na akci samostatně. Přesto věříme, že si na čas strávený se svým dítětem ve škole najdete prostor a dílnu si společně užijete.

„Spaní ve škole“ bude následovat po ukončení dílen. Pokud budou děti chtít, zůstávají ve škole společně s p. vychovatelkami a asistentkami, které pro ně mají připraven večerní program. Ráno, po společné snídani, jdou opět do svých tříd. Páteční dopolední vyučování bude přizpůsobeno dětem a vedeno v odpočinkovějším režimu.

Poslední změna: 15.03.2023 - 10:36 Zpět