Postupujeme do finále ZOO soutěže

Na konci března se žáci naší školy zúčastnili soutěže Velká cena ZOO 2024. Tato vědomostní soutěž je určená pro žáky II. stupně a v ZOO se koná již 50 let. Do tohoto jarního kola na téma Madagaskar se přihlásilo přes 2 000 soutěžících ze 106 škol z celého Moravskoslezského kraje.

Naši školu reprezentovalo 36 žáků a všichni si vedli skvěle.

Do finálového kola, které se uskuteční v sobotu 6.4. 2024 od 9.15 h v ZOO Ostrava, postupují tato družstva: Bukáčci (Víchová Natálie, Turčová Valerie, Majewská Linda, Bartkovský Matěj)

Endemitky (Čupová Sabina, Půdová Vanda, Čudková Pavla, Macháčová Michaela, Paruzová Kateřina)

Pepíci (Balarin Jakub, Bartusková Johana, Bashtovyi Herman, Fedčuk Viktorie, Natálie)

Děkujeme všem zúčastněným za svědomitou přípravu na soutěž a skvělou reprezentaci školy.

Našim finalistům držíme palce do finále. Pro nás jste vítězi už teď.

Poslední změna: 02.04.2024 - 13:13 Zpět