Organizace lyžařského výcviku 28.2. - 4.3.2022 Vaňkův kopec

Organizace dne:

• Sraz u školy v pondělí 28.2. v 7:20 hod. (každý další den sraz v 7:30 hod.)
  • Odjezd od školy ZŠ Krnovská 8:00 hod.
  • Příjezd do lyžařského areálu v 8:30 hod.
  • Výuka 8:45 – 10:45 hod.
  • Odjezd z areálu: 11:00 hod.
  • Návrat ke škole: 11.30 hod.

Epidemiologické opatření - v současné době nejsou žádná epidemiologická nařízení. V případě, že nastane změna, budeme vás kontaktovat.

Výuka v době lyžařského výcviku - v tomto týdnu nebude probíráno nové učivo, ale výuka bude zaměřena na opakování již probraného učiva a sportovní akce školy.

Prosíme rodiče dětí, kterým je v autobuse špatně, aby informovali třídního učitele (popř. předali kinedril k užívání).

Instrukce:

Hůlky děti nebudou potřebovat. Dětem, které nemají vlastní lyžařskou helmu, ji poskytneme ZDARMA.

Jestliže bude Vaše dítě po návratu v družině, nezapomeňte přibalit věci na převlečení a odchod domů. Suché oblečení bude zůstávat celý týden v družině. Lyžařské oblečení si každý den dítě odnáší na vysušení domů.

Doporučujeme:

• zimní bundu, zimní kalhoty
  • termo prádlo
  • mikinu
  • nepromokavé rukavice
  • teplé ponožky
  • kuklu nebo tenkou čepice pod helmu
  • svačinu a podepsanou uzavíratelnou láhev

Výuka lyžování probíhá v dětském lyžařském parku s lanovým vlekem, a to ve skupinách, do kterých budou děti zařazeny dle jejich dovedností a věku. Výuka pokračuje na veřejné sjezdovce ve chvíli, kdy děti umí bezpečně zastavit a zatočit v pluhu. Pokud bude některé z dětí postupovat ve výuce výrazně rychleji než zbytek skupiny, bude podle možností přeřazeno do vyšší skupiny. V polovině výuky proběhne přestávka na svačinu. Děti budou mít na místě k dispozici teplý čaj.

Každé dítě bude odměněno. Srdečně zveme všechny rodinné příslušníky fandit na páteční závody ;), které začínají v 9 hodin.

Při závodech dbejte na bezpečnost vašich dětí a dodržujte pokyny obsluhy SKI areálu. Na sjezdovku i do dětského parku je povolen vstup pouze účastníkům kurzu a návštěvníkům s platnou jízdenkou. Na celý svah, i ty nejmenší závodníky v dětském lyžařském parku, budete mít výborný výhled z dřevěné terasy.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Z důvodu dodatečné změny Smluvních podmínek partnera (Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group) je nabídka zprostředkování cestovního pojištění kurzů v zimní sezóně 2021/2022 ZRUŠENA. Cestovní pojištění dítěte na kurzu si můžete sjednat individuálně, u jakékoliv vámi vybrané pojišťovny. Všem rodičům, kteří pojištění již uhradili a nebudou mít zájem o čerpání přeplatku formou Voucheru na sportovní služby ve SKI AREÁLU Vaňkův kopec, bude přeplatek automaticky vrácen zpět na účet.

Doporučujeme účastníkům uzavřít individuální cestovní a úrazové pojištění dítěte, pojištění odpovědnosti a pojištění storna či přerušení kurzu v případě nemoci.

O obchodních podmínkách bylo informováno v registračním emailu. V případě dalších informací, prosím, využijete následující kontakty:

www.vankuvkopec.com

Další kontakty: