Ocenění úspěšných žáků

Na Hlásce dne 22.2. proběhlo slavnostní předání ocenění nejúspěšnějším žákům základních škol. Všem oceněným poblahopřáli náměstek Vladimír Schreier a vedoucí odboru školství Andrea Štenclová. Kromě pamětního listu obdrželi i upomínkové předměty. Po hudebním vystoupení, medailoncích a prezentací žáků následoval vědomostní kvíz vztahující se k městu Opava. Příjemnou pohodovou atmosféru dotvořila společná fotka. Třešničkou na dortu se pak stala příležitost shlédnout z ochozu Hlásky do rušného městského okolí.

Letos získal toto ocenění za naši školu Štěpán Ištvánek z 8.B. Štěpán je bystrý a zvídavý chlapec. V kolektivu oblíbený pro svou skromnost, dobrosrdečnost a ochotu pomáhat. Vyzařuje z něj klid. Přátelství je pro něj cenný dar. Štěpán je premiantem třídy, po celou dobu školní docházky si svědomitě plní své povinnosti. Se zápalem se zapojuje do různých školních aktivit a projektových dnů. Je všestranně nadaný a školu reprezentuje ve vědomostních soutěžích. Mezi jeho největší úspěchy patří 1. místo v okresním kole Soutěže v anglickém jazyce. Je úspěšným řešitelem okresního kola Dějepisné olympiády. Ve volném čase se věnuje sportu, především florbalu. Mezi jeho záliby patří i hra na pozoun a klávesy. Relaxuje u počítače. A Štěpánovy plány do budoucna? Zdárně složit přijímací zkoušky na gymnázium.

Poslední změna: 27.02.2024 - 22:44 Zpět