Minifotbal dívek 6. a 7. ročníků

Soutěž proběhla ve dne 4. 10. 2022 na fotbalovém hřišti v Kylešovicích od 9hod do 13hod.

Zůčastněnými školami byly ZŠ Edvarda Beneše, ZŠ Vrchní, ZŠ Kylešovice, ZŠ Otická, ZŠ Rovniny, ZŠ Ilijí Hurníka a ZŠ Hradec nad Moravicí.

Zúčastnily se jí také naše dívky ze šestých i sedmých ročníků z obou budov Mařádkova i Krnovská: Banetková Laura, Bokišová Anna, Černá Aneta, Grabcová Valérie, Klimešová Sára, Machová Marie, Nestrojová Marie, Ondřejová Tereza a Vavrečková Teodora. Ranní deštivá půlhodinka celý turnaj oddálila, ale protože už žádný další deštík nehrozil, mohlo se začít hrát. Naše hráčky to vůbec neodradilo, ba naopak. Do hry vstupovaly s vervou a úsměvem. O pouhý jeden gól proti ZŠ Otická dívkám utekl postup do semifinále a případný boj o přední příčky. Po poslední vzájemném a velmi napínavém utkání se ZŠ Vrchní (o 5. a 6. místo) se děvčata nakonec umístily na slušném 5. místě.

Děvčatům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

11.10.2022 Zpět