Čtu, čteš, čteme!

Dne 18.3. 2024 proběhl na naší škole 3. ročník čtenářského maratonu. Tento maraton není o soutěžení, ale jedná se o pohodové setkání s oblíbenou knížkou. Během stanového času 2 hodin 5 minut a 39 sekund, což je rekordní čas pražského běžeckého maratonu, čtenáři nejen prožívali se svými hrdiny jejich nevšední dobrodružství, ale také sdíleli své prožitky se spolužáky, plnili literární úkoly. Celkem se zapojilo 57 horlivých čtenářů od 5. do 9. ročníku jak z Mařádkovy, tak Krnovské a společně se třikrát online spojili, aby se podělili o své dojmy z četby. Vzpomínku na dnešní ročník jim bude připomínat vyplněný čtenářský minideník a drobný upomínkový předmět.

Ze zpětných vazeb vyplynulo, že celá akce byla zdařilá a už se čtenáři těší na další ročník.

Všem zúčastněným pedagogům děkujeme za přípravu nevšedního zážitku.

20.03.2024 Zpět