Čtenářský maraton

Propozice závodu ČTENÁŘSKÝ MARATON

Datum konání: pondělí 7. března 2022
Start: ve 12.00 hod. ve školní knihovně (Mařádkova 15, Krmovská)
Trasa závodu: Vlastní kniha nebo kniha zapůjčená v knihovně
Na trase závodu budou umístěny tři občerstvovací stanice.
Cíl: Vydržet číst po dobu rekordního času Pražského maratonu (nyní 2:05:39).
Délka tratě: Záleží na každém závodníkovi. Počet přečtených stránek v závodu nehraje žádnou roli.
Povrch tratě: pro větší pohodlí vlastní polštářky, vlastní hrníček na pití

Časový limit: Závod bude ukončen po 2 hodinách a 5 minutách, 39 sekundách od startu. Na trati je zakázáno přerušovat četbu, opouštět knihovnu, bavit se se spoluzávodníky. V případě porušení zákazu dojde k diskvalifikaci čtenáře! Po dokončení závodu bude následovat cca 15 minut reflexe závodu.
Věková hranice pro účast: žáci 2. stupně
Každý závodník je odpovědný za svůj fyzický i psychický stav.
Startovné: žádné

Prezentace: od 11.45 hod. v knihovně (cca 15 minut před startem), každý závodník dostane startovní číslo
Slavnostní vyhlášení vítězů včetně předání cen proběhne po skončení reflexe závodu v knihovně (cca 15 minut po dokončení závodu). Každý účastník závodu obdrží upomínkové předměty. Vítězem se stává ten, kdo vydrží po určený čas číst (může být tedy i několik vítězů).

Přihlaste se do pátku 4. března 2022 do 12.00 hodin!

Přihlášku si vyzvedněte u Nikoly Henčlové. Renaty Podešvové, Petry Elblové. Vyplněnou přihlášku přineste zpět.

Poznámka: V případě, že v době konání závodu má závodník odpolední vyučování, při řádném přihlášení bude z vyučování omluven.

Veškeré informace o závodě podá:
Nikola Henčlová, Renata Podešvová, Petra Elblová

Název souboru Poslední změna Velikost souboru