Atletický 4-boj

.Mladí adepti sprintu, skoku, hodu a vytrvalosti se utkali s dalšími školami regionu a nevedli si vůbec špatně. Naopak, v kategorii dívek 4. a 5. třídy holky bojovaly jako lvice a odměnou jim bylo solidní 6. místo v celkovém pořadí. Reprezentovaly nás: nejlepší bodovačka Klárka Volná, přidaly se postupně i Jessica Mrázková, Marie Vavrečková a Christine Andronikidu. Chválím!

Ještě větší bojovnost, nasazení a dovednosti předvedli na hřišti chlapci a svými výkony mě překvapili a po zásluze skončili na výborném 5. pořadí hned za sportovními oddíly atletiky, fotbalu a hokeje. V dresu školy nastoupili: Jakub Trávníček, který přispěl největším bodovým ziskem, zahanbit se nenechali ani Milan Asadullaiev, Jáchym Durčák a Vítek Ausficír. Celkový projev našich žáků na stadiónu nám dává naději, že se v příštích letech můžeme zlepšovat a posouvat tak, abychom mohli plnohodnotně měřit síly se specializovanými dětmi na sport. Všichni naši benjamínci si zaslouží za předvedené výsledky obrovskou pochvalu!

S pozdravem Sportu zdar a atletice zvlášť se loučí Rosťa Kolich, vedoucí družstva.

11.06.2024 Zpět