Postup do finále Soutěže mladých zoologů

Ve středu 8.11. 2023 se žáci naší školy zúčastnili Soutěže mladých zoologů na téma Evropské šelmy. Do soutěže se zapojilo 45 dětí a skvělou zprávou je, že 5 družstev postupuje do finálového kola, které proběhne v sobotu 25.11. 2023 v ZOO Ostrava.

Všem soutěžícím děkujeme za vzornou přípravu na soutěž a postupujícím družstvům držíme pěsti do finále.

Postupující družstva: I. kategorie: Pumy,( Kubová, Majewská, Turčová, Víchová, Vanko) Brumíci (Balner M., Bokischová A., Hudečka V., Kabaja T., Nestrojová M.).

II. kategorie: Kapybary (Bartošáková E., Bílka M., Curylo M., Holušová T., Klapetková S.), Rysové ( Bučan, Ryšavá, Dostál, Dubový, Kučková), Tulící tuleni (Paruzová, Tomanová, Kovalčíková, Vavrečková, Špaček)

20.11.2023 Zpět