Knihovnická lekce 7.A a 7.B třídy

V rámci hodin českého jazyka a literatury využíváme nabídky knihovnických lekcí Knihovny Petra Bezruče v Opavě. Navštěvujeme se žáky pravidelně jejich knihovnické lekce na pobočce Kateřinky, kde nás milé a ochotné paní knihovnice již několik let provází zajímavými tématy z oblasti literatury a čtenářství vůbec. Z jejich nabídky si vždy vybereme, co nás baví a zajímá, nebo nám paní knihovnice sestaví program tzv. „na míru“. Protože fantasy literatura je jeden z nejpopulárnějších žánrů našich žáků-čtenářů, chtěli jsme se dozvědět něco víc. Lekcí nás provázela poutavá prezentace, zajímavé ukázky i práce s knihami z žánru fantasy. Některé z dětí si jako bonus odnesly domů ocenění v podobě knižního dárku nebo sladké odměny. Děkujeme a na výpravu do světa kouzel a fantazie se zase brzy vydáme!

25.10.2023 Zpět