Úspěch Anety Teplíkové

Ve čtvrtek 16.6. 2022 se v prostorách Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice uskutečnilo celostátní finále soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR.

Z krajských kol postoupilo do finále 38 žáků základních škol.

Finálové klání se skládalo z písemného testu a z laboratorní práce. Součet bodů z obou částí určil celkové pořadí.

V silné konkurenci nejlepších mladých chemiků z celé ČR vybojovala Aneta skvělé 12. místo.

Ceny předávali finalistům zástupci významných chemických společností, představitelé státních orgánů a akademické sféry.

Finálový den nabídl také pestrý zábavně – vzdělávací program. Vyvrcholením doprovodného programu byla science show Michaela Londesborougha.

Děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů při dalším studiu.

Poslední změna: 20.06.2022 - 21:32 Zpět